E-Ticaret

Kısa tabiri ile ürün ya da hizmetlerini internet üzerinden online olarak satışınıza olanak sağlayan platformların tümüne e-ticaret denir. E-ticaret, kendi çevrimiçi mağazanızı oluşturarak işinizi kurup geliştirmenizin en ekonomik yoludur. Sizin için, El Yapımı ürünlerden özel ekipmanlara kadar her iş için ticari bir site oluşturabiliriz. E-Ticaret sistemlerimiz perakende ve toptan satışa uygundur.


Yılların Verdiği Tecrübe

Deneyimlerimiz, herhangi bir işletmenin hedefleri için özel çözümler oluşturmamıza olanak tanır. E-ticaret konusundaki uzmanlığımız sayesinde, çevrimiçi alışverişi rahat ve hızlı hale getiren arayüzler tasarlıyoruz. Müşteri ile birlikte bir promosyon stratejisi geliştirir, dijital pazarlamayı başlatır, reklam içeriği oluştururuz.

E-ticaret projeniz, ve iş geliştirmenizin ana hedeflerini ve stratejilerini tartışmakla başlar. Yayoba web tasarım, en talepkâr müşterilerin müşteri beklentilerini karşılayacak dengeli çözümler sunmaktadır. Bir E-ticaret projesi geliştirirken, işletmenizin hedeflerini belirler, sonuçlara ulaşmayı amaçlayan teknik araçlar ve stratejileri belirleriz.


YAYOBA E-ticaret Hizmeti

Sistemin yapısı ve genel özellikleri;
  • Projeniz için kurumsal kimlik oluşturabilir ve bunu tüm reklam kampanyalarınız için uygulayabiliriz.
  • Çevrimiçi satış kanallarını optimize etmek için araçları belirler
  • Senkronizasyon gerçekleştirir, ödeme ve teslimat hizmetlerini birbirine bağlar
  • Müşteriniz için kullanışlı, mantıklı, işlevsel arayüzler oluşturulur
  • Zaman kazandırır ve iş süreçlerini optimize ederiz
  • Kurumsal müşterilerle çalışmak için e-ticaret araçları oluşturulur. Bunlar toptan satış mağazaları ve belirli işlevlere sahip hesaplardır
  • Projenizi ve hedef kitlenizi inceler, bir reklam stratejisi geliştiririz
  • SEO, Google ve sosyal ağlara reklamlar yerleştiririz, dijital ve açık hava reklamları için reklam içeriği oluştururuz
  • Projelere eşlik eder ve sonuçlandırırız
  • Sitenizi kontrol eder, daha kararlı ve daha hızlı hale getiririz.
grafik-tasarim

Müşteri Davranışı Analizi

Yayoba'nın web tasarım ekibi alışverişi teşvik eden bir arayüzler geliştirirken aynı zamanda pazarlama araçları ise işletmeniz için sabit bir gelir sağlayarak müşterilerinizi korumanıza yardımcı olur. Modern işletmeler, asıl amacın yalnızca çok sayıda tıklama ve abone toplamak değil, aynı zamanda tüketicileri düzenli olarak satın almaya teşvik etmek, onlara kaliteli satışlar veya hizmetler sunmak olduğunu bilmelidir.

web-tasarim

Ürün Çekimi

Yayoba web tasarım, e-ticaret sitenizde satışını gerçekleştireceğiniz ürünlerinizin profesyonel ürün fotoğraf çekimlerini gerçekleştirebilir. Yapılan araştırmalara göre kaliteli görsellerin kullanıldığı e-ticaret sitelerinin satış oranları diğer e-ticaret sitelerine göre daha fazla olduğu saptanmıştır. Dolayısıyla her bir ürün veya hizmetinizin içeriklerinde kullanılan görsellerin yüksek kalitede olması gerekmektedir.


seo

SEO

Bir sitenin arama motoru sonuçlarındaki sıralaması doğrudan sitenizin satış oranlarını etkilemektedir. Potansiyel müşterilerinizin e-ticaret sitenize ulaşabilmesi için arama motoru optimizasyonunun tam ve doğru olarak yapılmalıdır. Bir siteyi veya sosyal ağlardaki sayfaları tanıtmada ana faktör, sitenin sıralaması ne kadar yüksekse, müşteriniz ürün veya hizmetinizi internette o kadar hızlı ulaşacaktır. YAYOBA web tasarım ekibi olarak bize güvenin çünkü bunu nasıl yapacağımızı biliyoruz!

danismanlik

İçerik Yönetimi

Her bir ürün veya hizmetin yüksek kaliteli içerik ile doldurulması, mevcut hedef tüketici kitlesinin ihtiyaç duyduğu bilgilerle birlikte e-ticaretin sonuçları üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Kullanışlı ve mantıklı bir menü, düzgün yazı tipleri, başlıklar, metinler ve sitedeki diğer bilgiler, ürününüzü veya hizmetinizi internette bulmakla ilgili anahtar kelimeler dahil olmak üzere tüketici taleplerine karşılık gelmeli ve tüketicilerin ilgisini kaybetmesine engel olmalıdır.E-Ticaret Projenizin Başarısı


YAYOBA web tasarım, satışları artırmak için çevrimiçi mağazanızın iç kaynaklarını kullanır. E-ticaret projenizi yeni bir verimlilik düzeyine taşır. E-Ticaret projenizin istatistiklerini analiz eder, hem satışlarınızı artırmak hemde alıcıları çekmek için yeni araçlar ve stratejiler belirler. Amacımız, işletmenizi yeni bir verimlilik düzeyine getirmektir. Ürünlerinizin etkili tanıtımını uyguladığımızda, çevrimiçi satışlarınızın arttığını göreceksiniz.

Sonuç odaklılık, profesyonel yaklaşımımızı doğrulayan inancımızdır. Sadece yüksek kaliteli trafik, talep, satış, kar şeklinde katma değer yaratabileceğimiz projelerle ilgileniyoruz. Bir işletme sahibi bizim kadar sonuç için çabalamalıdır. YAYOBA web tasarım başarınız için her zaman çalışmaya hazırdır.

Genel performans parametrelerini spesifik alanlara böldüğümüzde, projenin yapısal birimlerinin faaliyetlerinde sonuçların elde edilmesini engelleyen zayıflıkları belirliyoruz. Yetkinliklerimiz ve becerilerimiz, yalnızca İnternet pazarlamacılığı alanını değil, aynı zamanda kategori yönetimi, çağrı merkezi, İK yönetimi alanını da kapsamaktadır.Boş sözler vermeyiz, şirketimizle iş birliği sizi hedeflerinize ulaştırır!

Teklif iste